Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur!

KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR!

15 Temmuz gecesi ülkemizin birliğine, dirliğine, demokrasisine, devletimizin ve milletimizin kurumlarına, milletimizin iradesi ile seçilmiş olan hükümetimize karşı FETÖ tarafından yapılan darbe girişimini ve saldırıları şiddetle kınıyor, milletimizin iradesinin dışında hiçbir cuntayı, gücü ve demokrasi dışı hareketleri kabul etmediğimizi ilan ediyoruz.

Vakfımızın 50 bin üyesini oluşturan işçisi, memuru, emeklisi ile tüm demiryolcular olarak toplumun bütün kesimleri gibi demokrasiye bağlılığımızı bu vesile ile bir kez daha haykırıyoruz. Hain ve katil cuntacıları şiddetle kınıyoruz.

Darbe girişimin ardından sokaklara, caddelere dökülen, tankların karşısına dikilen vatandaşlarımızı, kışlalarda, birliklerde tavrını devletten ve milletten yana koyarak darbeci cuntalara karşı kahramanca direniş gösteren bütün asker ve polis kardeşlerimizi yürekten kutluyoruz.

Bu hain kalkışma sonucu şehit olan asker, polis, sivil bütün vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, önlerinde saygı ile eğiliyoruz. Yüce Allah’tan ülkemize bir daha bu karanlık geceleri yaşatmamasını diliyoruz. 18.07.2016

TCDD ÇALIŞANLARI VE EMEKLİLERİ

    SOSYAL YARDIMLAŞMA VAKFI

   YÖNETİM KURULU

      ADINA BAŞKAN

NURETTİN GİRGİNER

 Okunma Sayısı : 4667         19 Temmuz 2016

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız

Girilecek rakam : 635153

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.